Ładowanie…

Naprawa Koparek - Mechanik - Naprawa koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych różnych sprzętów budowlanych.

Mechanik do Sprzętów budowlanych w Warszawie
Kontakt
Złącza hydrauliczne: co musisz o nich wiedzieć?

Złącza hydrauliczne: co musisz o nich wiedzieć?https://air-com.pl/ Gdzie znajdują zastosowanie złącza hydrauliczne? Jakie są 3 główne typy złączy? Co uniemożliwia wyciek oleju? Zobacz poradnik!

Złącza hydrauliczne: wybierz właściwy fragment
00:11 Gdzie wykorzystywane są złącza hydrauliczne
00:35 Rodzaje połączeń hydraulicznych
01:26 Typy złączy hydraulicznych i normy ISO
02:36 Specyfika złączy hydrauliczne – wysokie ciśnienia
03:26 Przeciwdziałanie wycieku oleju – charakterystyka złączy
04:10 Połączenia sztywne – gdzie są wykorzystywane?
04:47 Połączenia elastyczne – gdzie są wykorzystywane?
06:31 Podsumowanie

W zależności od rodzaju pracy w układach hydrauliki siłowej stosuje się:
⏺️ połączenia sztywne (dotyczy to zwykle połączeń rurowych),
⏺️ połączenia elastyczne.

➡️ Połączenia SZTYWNE ze względów bezpieczeństwa i panujących ciśnień (nawet do 1000 barów) wymagają odpowiedniej wytrzymałości oraz szczelności i wykonuje się je najczęściej z użyciem armatury gwintowanej.
Ten fragment zaczyna się tutaj▶️ 04:10

➡️ Połączenia ELASTYCZNE najczęściej występują w maszynach budowlanych i rolniczych, ciągnikach rolniczych, maszynach w przemyśle wydobywczym itp. Stosowane są np. do podłączania osprzętu hydraulicznego koparek i innych maszyn oraz pomiędzy elementami hydrauliki wykonującymi ruch.
Ten fragment zaczyna się tutaj ▶️ 04:47

Produkty, które pojawiły się w powyższym filmie:
▶️ Przewody hydrauliczne i osprzęt
https://air-com.pl/k/przewody-pneumatyczne-rury-hydrauliczne-opaski,4
▶️ Złącza hydrauliczne do 400 bar
https://air-com.pl/k/szybkozlacza-hydrauliczne-iso7241-1b,121
▶️ Złącza hydrauliczne do 250 bar
https://air-com.pl/k/szybkozlacza-hydrauliczne-iso7241-1a,120
▶️ Złącza hydrauliczne skręcane do 20 bar
https://air-com.pl/k/szybkozlacza-pneumatyczne-szybkozlacza-hydrauliczne,3

Panel sterowniczy w koparce JCB
▶️ https://bazawiedzy.air-com.pl/pulpit-sterowniczy-do-silownikow-w-koparce/

📍 Centrala firmy:
Air-Com Pneumatyka – Automatyka Sp. z o. o. sp. k.
Ul. Wrocławska 41
55-095 Długołęka k. Wrocławia
e-mail: biuro@air-com.pl
+48 71 799 45 81
✔️ https://air-com.pl/

Nasze oddziały i przedstawiciele regionalni:
▶️ https://air-com.pl/kontakt

🇫 🇧 Facebook: https://www.facebook.com/aircom.pneumatyka/
🇮 🇳 Linkedin: https://www.linkedin.com/company/air-com-pneumatyka-automatyka/
🔵 Baza Wiedzy: https://bazawiedzy.air-com.pl

KIM JESTEŚMY❓

Nasza historia rozpoczęła się wiosną 2004 roku. W 2017 r. wystartował nasz sklep internetowy, a w maju 2019 r. Baza Wiedzy – jedyny taki serwis wiedzy pneumatycznej w Polsce. Dzisiaj jesteśmy jednym z liczących się na polskim rynku dystrybutorów elementów i urządzeń pneumatyki siłowej wiodących marek. Wyróżnia nasz wszechstronność, gdyż jesteśmy firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym.

🔵 600 000 produktów w ofercie 🔵
To najobszerniejsza oferta komponentów z pneumatyki na polskim rynku! Takie są fakty. Są dostępne w 24 h/48 h. Dystrybuujemy podzespoły czołowych firm, w tym min. FESTO. W naszej ofercie jest dostępnych ponad 25 000 produktów tej renomowanej marki.
▶️ https://air-com.pl/k/festo,30

Pobrane z Youtube Koparki budowane przez CAT i Volvo są w tej chwili naprawiane. Warszawa i Kraków to dwie stolice kraju.

Oprócz obsługi klientów na terenie całej Polski, obsługujemy również koparki dla klientów w wielu innych krajach. Ponadto posiadamy dużą liczbę zadowolonych klientów z różnych krajów. Do udziału w wydarzeniu zarejestrowali się przedsiębiorcy z Ukrainy, Austrii, Niemiec i Słowacji.

Dzięki mobilnemu serwisowi koparek i sprzętu budowlanego jesteśmy w stanie na miejscu zdiagnozować problemy z maszynami w znacznym procencie kraju. Dla tych, którzy mieszkają w znacznej odległości od nas, np. pracują w Gdańsku lub najdalszych zakątkach Mazowsza, a obawiają się upływu czasu, możesz przywieźć nam elementy, które wymagają naprawy lub wymiany. Korzystając z wyrafinowanych narzędzi diagnostycznych i maszyn testujących, będziemy w stanie prawidłowo diagnozować, naprawiać i testować podzespoły bez konieczności transportu całej koparki do naszej lokalizacji.

Naprawiany jest sprzęt budowlany.
Chociaż proces przywracania sprzętu budowlanego jest prawie porównywalny do przywracania produkcji firmy Liebherr lub innego producenta ciężkich maszyn, zaczynamy na drugim końcu spektrum. Przede wszystkim badamy maszynę pod kątem ewentualnych usterek. Ta metoda jest naprawdę ważna i czasami wydaje się niezrozumiała, a jednak jest całkowicie zrozumiała. Można myśleć o układzie hydraulicznym jako o pojedynczej jednostce, która działa w oparciu o kilka oddzielnych elementów hydraulicznych. Są ze sobą stale w bliskiej komunikacji i współpracują przy projektach. Coś dzieje się nie tak częściej niż raz lub dwa razy w roku, co skutkuje awarią nieprawidłowo działającej pompy hydraulicznej, której naprawa jest kosztowna. Z drugiej strony nie jest to główna przyczyna niezdolności systemu do początkowego funkcjonowania. Naprawa pompy będzie bezcelowa, ponieważ ulegnie awarii wkrótce po zainstalowaniu i będzie wymagała wymiany, co sprawia, że ​​jej naprawa nie jest konieczna.

Często trudno jest określić dokładną przyczynę awarii bez uprzedniego dokładnego sprawdzenia całego sprzętu.

Nawet jeśli maszyna zostanie usunięta w ramach remontu, wczesna diagnostyka może pomóc nam określić, gdzie występuje większość problemów i co powoduje ich rozwój. Faza demontażu projektu to oczywiście kolejny etap. Po raz pierwszy maszyna i wszystkie jej elementy są preparowane i oceniane w całym stanie. Podczas tego procesu każda pojedyncza pompa, silnik i dystrybutor jest usuwana i regenerowana lub w przypadku znacznych uszkodzeń w ich miejsce w razie potrzeby umieszczane są nowe.

Jeśli chodzi o aktualizację wyglądu sprzętu budowlanego, nie ma wątpliwości, że estetyka ma kluczowe znaczenie. Nie powinno dziwić, że każdy operator w nowej maszynie czuje się znacznie lepiej, gdy wszystko nie tylko działa tak, jak powinno, ale także jest schludne, czyste i prawie tak dobre jak nowe.

Po prawidłowym naprawieniu pojazdu konieczne jest przetestowanie wszystkich jego systemów, zanim będzie można go zwrócić klientowi. Nigdy nie będziemy mogli być pewni naszej pracy, jeśli nie przeprowadzimy wystarczającej liczby testów w odpowiednich warunkach stresowych. Po wykonaniu przez nasz zespół maszyna zostaje przekazana operatorowi do ostatecznej kontroli i testów. Osoby, które pracują z nim od dłuższego czasu, to te, które mają największą wiedzę na temat tego, jak należy go używać i prawidłowo działać. Jeśli proces weryfikacji zakończy się pomyślnie, komputer zostanie zwrócony klientowi z roczną gwarancją na wszystkie dołączone do niego elementy.

Dodaj komentarz