Ładowanie…

Naprawa Koparek - Mechanik - Naprawa koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych różnych sprzętów budowlanych.

Mechanik do Sprzętów budowlanych w Warszawie
Kontakt
Spytaj o Sprzęt: dlaczego nie złożyłem koparki?

Spytaj o Sprzęt: dlaczego nie złożyłem koparki?Czuję po kościach powrót do przeszłości. W 2018 roku otrzymywałem tyle samo zapytań w sprawie koparek, co dziś. Moda na kopanie wraca i to ze zdwojoną siłą. W najnowszym odcinku SoS wyjaśnię, dlaczego nie zdecydowałem się na budowę koparki.

📣 Dodatkowe informacje:

Monitor główny Philips 346P1CRH/00 Curved HDR: https://www.x-kom.pl/p/546250-monitor-led-32-i-wiekszy-philips-346p1crh-00-curved-hdr.html?utm_source=youtube&utm_medium=video&utm_campaign=techlipton&utm_content=WQHD
Dyski platformy testowej @WD_Black SN750 1TB NVMe: https://bit.ly/3ctZ9kw
Monitory w tle @BenQGlobal EW2780 + EW2780Q: https://bit.ly/2U9d6Of

————————————–
▶️ Polecane zestawy komputerowe na TechLipton:

Polecane Zestawy Komputerowe

▶️Odwiedźcie naszą grupę:
https://www.facebook.com/groups/techlipton

▶️Zajrzyjcie na nasz fanpage: https://www.facebook.com/techlipton/

▶️ Zajrzyjcie na fanpage Liptona: https://www.facebook.com/liptonTC

▶️ Zaobserwuj mnie na twitterze:

▶️ Odwiedź mojego instagrama:
https://www.instagram.com/techlipton

Główny sprzęt nagrywający: Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K
Pomocnicy sprzęt wideo/foto: Panasonic G7
Pomocniczy sprzęt wideo/foto: DJI Osmo Pocket
Obiekty BMPCC 6K: Sigma AF 18-35mm f/1.8
Obiektyw #1: Samyang 12 mm F/2.0
Obiektyw #2: Olympus 45 mm F/1.8
Obiektyw #3: Panasonic 25 mm F/1.7
Notebook: Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2gen
Mikrofon krawatowy: Aputure A.lav
Mikrofon #2: Blue Yeti
Fotel: SPC Gear EG950
Słuchawki: Audiotechnica ATH-M50x
Biurko gamingowe: MGStore Challenger

Pobrane z Youtube Koparki budowane przez CAT i Volvo są w tej chwili naprawiane. Warszawa i Kraków to dwie stolice kraju.

Oprócz obsługi klientów na terenie całej Polski, obsługujemy również koparki dla klientów w wielu innych krajach. Ponadto posiadamy dużą liczbę zadowolonych klientów z różnych krajów. Do udziału w wydarzeniu zarejestrowali się przedsiębiorcy z Ukrainy, Austrii, Niemiec i Słowacji.

Dzięki mobilnemu serwisowi koparek i sprzętu budowlanego jesteśmy w stanie na miejscu zdiagnozować problemy z maszynami w znacznym procencie kraju. Dla tych, którzy mieszkają w znacznej odległości od nas, np. pracują w Gdańsku lub najdalszych zakątkach Mazowsza, a obawiają się upływu czasu, możesz przywieźć nam elementy, które wymagają naprawy lub wymiany. Korzystając z wyrafinowanych narzędzi diagnostycznych i maszyn testujących, będziemy w stanie prawidłowo diagnozować, naprawiać i testować podzespoły bez konieczności transportu całej koparki do naszej lokalizacji.

Naprawiany jest sprzęt budowlany.
Chociaż proces przywracania sprzętu budowlanego jest prawie porównywalny do przywracania produkcji firmy Liebherr lub innego producenta ciężkich maszyn, zaczynamy na drugim końcu spektrum. Przede wszystkim badamy maszynę pod kątem ewentualnych usterek. Ta metoda jest naprawdę ważna i czasami wydaje się niezrozumiała, a jednak jest całkowicie zrozumiała. Można myśleć o układzie hydraulicznym jako o pojedynczej jednostce, która działa w oparciu o kilka oddzielnych elementów hydraulicznych. Są ze sobą stale w bliskiej komunikacji i współpracują przy projektach. Coś dzieje się nie tak częściej niż raz lub dwa razy w roku, co skutkuje awarią nieprawidłowo działającej pompy hydraulicznej, której naprawa jest kosztowna. Z drugiej strony nie jest to główna przyczyna niezdolności systemu do początkowego funkcjonowania. Naprawa pompy będzie bezcelowa, ponieważ ulegnie awarii wkrótce po zainstalowaniu i będzie wymagała wymiany, co sprawia, że ​​jej naprawa nie jest konieczna.

Często trudno jest określić dokładną przyczynę awarii bez uprzedniego dokładnego sprawdzenia całego sprzętu.

Nawet jeśli maszyna zostanie usunięta w ramach remontu, wczesna diagnostyka może pomóc nam określić, gdzie występuje większość problemów i co powoduje ich rozwój. Faza demontażu projektu to oczywiście kolejny etap. Po raz pierwszy maszyna i wszystkie jej elementy są preparowane i oceniane w całym stanie. Podczas tego procesu każda pojedyncza pompa, silnik i dystrybutor jest usuwana i regenerowana lub w przypadku znacznych uszkodzeń w ich miejsce w razie potrzeby umieszczane są nowe.

Jeśli chodzi o aktualizację wyglądu sprzętu budowlanego, nie ma wątpliwości, że estetyka ma kluczowe znaczenie. Nie powinno dziwić, że każdy operator w nowej maszynie czuje się znacznie lepiej, gdy wszystko nie tylko działa tak, jak powinno, ale także jest schludne, czyste i prawie tak dobre jak nowe.

Po prawidłowym naprawieniu pojazdu konieczne jest przetestowanie wszystkich jego systemów, zanim będzie można go zwrócić klientowi. Nigdy nie będziemy mogli być pewni naszej pracy, jeśli nie przeprowadzimy wystarczającej liczby testów w odpowiednich warunkach stresowych. Po wykonaniu przez nasz zespół maszyna zostaje przekazana operatorowi do ostatecznej kontroli i testów. Osoby, które pracują z nim od dłuższego czasu, to te, które mają największą wiedzę na temat tego, jak należy go używać i prawidłowo działać. Jeśli proces weryfikacji zakończy się pomyślnie, komputer zostanie zwrócony klientowi z roczną gwarancją na wszystkie dołączone do niego elementy.

Dodaj komentarz