Ładowanie…

Naprawa Koparek - Mechanik - Naprawa koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych różnych sprzętów budowlanych.

Mechanik do Sprzętów budowlanych w Warszawie
Kontakt
Słynna Puma z tpr... testy maszyny po kompleksowym remoncie NIEZALEŻNEGO SERWISANTA AGRI

Słynna Puma z tpr… testy maszyny po kompleksowym remoncie NIEZALEŻNEGO SERWISANTA AGRIprawda sama się obroni , zawsze!

Pobrane z Youtube Naprawiamy maszyny budowlanych typu koparka,ładowarka,koparko-ładowarka, mini koparka i inne. Ciągniki i maszyny rolnicze Dojedziemy na miejsce naprawy na terenie Polski lub Warszawy. Oferujemy specjalistyczny serwis maszyn budowlanych. Nasza specjalność to przede wszystkim naprawa koparek, ładowarek, podnośników i sprzętu budowlanego w Warszawie.

Naprawa-koparek.pl – Serwis maszyn budowlanych – rzetelna naprawa, szybki termin i setki części zamiennych dostępne od ręki. Serwis maszyn budowlanych, rolniczych, górniczych i przemysłowych, Dostępny jest serwis sprzętu budowlanego na miejscu.
Wiele zapytań, takich jak „czy możesz przyjść i naprawić?” zostały otrzymane za pośrednictwem naszej strony internetowej na wczesnych etapach istnienia naszej firmy. Nie zdziwiło nas to, gdyż oszczędza czas klienta i umożliwia maszynie, bez której często cały plac budowy jest w stanie chaosu, powrót do pracy tak szybko, jak to możliwe.

W rezultacie utworzyliśmy w naszej organizacji sekcję do świadczenia tego typu usług. Zastosowanie maszyn mobilnych pozwala na realizację mniejszych napraw bezpośrednio na placu budowy. Dysponujemy całą flotą pojazdów, które zostały specjalnie do tego celu zmodyfikowane i wyposażone.

Między innymi maszyny budowlane podlegają przeglądom pogwarancyjnym za pośrednictwem serwisu mobilnego.

Naprawa sprzętu budowlanego to ciężka praca i nie zawsze jest możliwe wykonanie operacji na miejscu. W celu zaoszczędzenia czasu nasi serwisanci szybko demontują wadliwe podzespoły i przewożą je do serwisu, gdzie na miejscu wykonujemy wszelkie niezbędne naprawy. Serwis mobilny dostarcza gotowe do użycia i sprawdzone komponenty do lokalizacji klienta, gdzie są one montowane na miejscu. Ponadto w ramach naszej oferty dostarczamy ruchome tuleje do maszyn budowlanych.

Rozumiemy, jak ważny jest dla naszych klientów spójny przepływ pracy. Przestój spowodowany nieoczekiwaną awarią zawsze wiąże się z niebezpieczeństwem niedotrzymania terminu wykonanej pracy. Świadczymy usługi mobilnej naprawy sprzętu budowlanego w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów.

Oprócz wszystkich niezbędnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych, nasze pojazdy serwisowe są wyposażone w najnowszą technologię, która pozwala nam wykonać wszystkie niezbędne prace bezpośrednio na postoju maszyny. Jak najszybciej znajdujemy przyczynę awarii i oceniamy aktualny stan techniczny zidentyfikowanych podzespołów. Przeprowadzamy wówczas niezbędne naprawy z zakresu hydrauliki siłowej, przywracając maszynę do pełnej sprawności.

Czas oczekiwania na przybycie usługi ustalany jest każdorazowo indywidualnie.

W zależności od rodzaju zawiadomienia, w miejscu postoju sprzętu zostanie wykonana następująca usługa mobilnej hydrauliki siłowej:

funkcjonowanie maszyny

diagnostyka, naprawa i repozycjonowanie

Części są albo demontowane, albo ponownie składane.

wszelka praca wymagana, aby maszyna była bardziej wydajna

Wśród świadczonych przez nas usług w zakresie serwisu mobilnych maszyn budowlanych jest diagnostyka mająca na celu ustalenie pierwotnych przyczyn awarii oraz zakresu uszkodzeń technicznych maszyny. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby naprawiać urządzenia pamiętając, że wszystkie czynności będziemy prowadzić w taki sposób, aby zapewnić długoletnią trwałość i skuteczność regenerowanych maszyn. Na koniec maszyny poddawane są przeglądowi funkcjonalnemu i dopiero po pomyślnym przejściu są przekazywane właścicielom.

Apelujemy również o przeglądy i konserwację maszyn budowlanych (w tym wymianę filtrów i olejów). Z doświadczenia naszego serwisu maszyn budowlanych wiemy, że wielu właścicieli sprzętu uważa te działania za zbędny koszt i do tego zachęcamy. Z drugiej strony musieliśmy poradzić sobie z wymogiem naprawy awarii sprzętu, której można by uniknąć, gdyby urządzenie było regularnie sprawdzane. Wczesne wykrywanie awarii obniża koszty i skraca czas naprawy. Ponadto przeglądy obejmują systematyczną wymianę filtrów oleju, co pozwala uniknąć licznych awarii i przedłużyć żywotność sprzętu zapobiegając ich zapychaniu. Czasami podczas procesu kontroli nasi pracownicy wykrywają uszkodzenia, które mogą w krótkim czasie spowodować poważne awarie.

Do serwisu maszyn budowlanych przyjmujemy urządzenia takich producentów jak JCB, CATERPILLAR, KOMATSU, LIEBHERR, ZEPPELIN, CASE, BOBCAT, FUCHS, MECALAC, ATLAS, O&K, VOLVO i wielu innych. Wycena usługi ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta, ponieważ istnieje kilka elementów, które mogą mieć wpływ na ostateczne ceny (np. zakres uszkodzeń, czas pracy, koszt części zamiennych itp.). W zależności od charakteru aplikacji realizujemy następujące zadania:

Diagnostyka i naprawy wykonywane są na miejscu postoju maszyny.

W warsztacie nasi technicy mogą przeprowadzić diagnostykę i naprawy, jeśli stwierdzą, że w miejscu postoju maszyny nie ma wystarczających możliwości naprawczych i konieczne jest przewiezienie sprzętu do naszego serwisu.

Jesteśmy obecni w całej Polsce. Podstawowym zasięgiem geograficznym działalności naszej firmy są województwa: małopolskie, śląskie, podkarpackie, opolskie, mazowieckie, dolnośląskie i łódzkie.

Montaż i konserwacja sprzętu budowlanego
Dla wielu klientów serwis sprzętu budowlanego jest często ostateczną opcją. Gdy sprzęt psuje się podczas budowy, szybka interwencja jest niezbędna, aby zapewnić jak najszybsze ponowne uruchomienie maszyn, co ma kluczowe znaczenie dla powodzenia projektu. Konsument niejednokrotnie powiedział, że nie mógłby prawidłowo funkcjonować bez tego konkretnego sprzętu. W takiej sytuacji liczy się każdy dzień.

Nasze kompleksowe usługi naprawcze i regeneracyjne są dostępne zarówno dla maszyn budowlanych, jak i wszystkich elementów hydrauliki siłowej. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Serwis dotyczy takich tematów jak:

Naprawa i konserwacja pomp hydraulicznych
Regeneracji podlegają silniki hydrauliczne.
Siłowniki hydrauliczne są naprawiane.
Naprawa i konserwacja rozdzielaczy hydraulicznych
Regenerowane są osie napędowe pojazdów.
Zmienniki momentu obrotowego są naprawiane.
Dokładna identyfikacja elementów hydrauliki siłowej, które uległy awarii
Inspekcja i testowanie elementów hydraulicznych
hakowce i zamiatarki są przykładami hakowców i zamiatarek.

Inne urządzenia napędzane hydraulicznie obejmują odśnieżarki, zagęszczarki, ratraki i inne podobne maszyny.

Pompy do betonu, zagęszczarki i platformy wiertnicze to przykłady ciężkiego sprzętu.
Dźwigi do maszyn leśnych
Hydrauliczne żurawie samochodowe HDS to rodzaj żurawia samochodowego, który ma moc hydrauliczną.

Wózki widłowe srecyklery
Kruszarki, śmieciarki i przesiewacze
Konserwacja i naprawa sprzętu budowlanego
Koszt naprawy maszyn budowlanych może się różnić w zależności od klienta. Prawidłowa diagnoza jest zawsze najważniejszym krokiem w procesie leczenia. Konsument może zrobić to sam i przywieźć do nas tylko uszkodzony element lub skorzystać z naszych usług. Nasz diagnosta lub mobilny serwis sprzętu budowlanego może zostać wysłany na miejsce, aby zająć się problemem. Maszyna może być również dostarczona do naszego obiektu przez klienta.

Każda z tych alternatyw ma swój zestaw zalet i wad, a warto sprawdzić, która jest najkorzystniejsza. Posiadając w warsztacie pełne wyposażenie, będziemy w stanie wykonać najdokładniejszy i najdokładniejszy serwis. To pozwala nam dokładnie zbadać wszystkie aspekty, a nie tylko te, które zawiodły.

Takie podejście może nie być ani najszybsze, ani najbardziej efektywne kosztowo, ale z drugiej strony może być najskuteczniejsze pod względem zapobiegania kolejnym awariom. Dzieje się tak dzięki serwisowaniu i kompleksowym przeglądom całej maszyny. W rezultacie uzyskasz nie tylko znaczne oszczędności finansowe, ale także znaczne oszczędności czasu. Nie ma znaczenia, czy serwis dotyczy koparki, czy sprzętu do innych typów konstrukcji. To zdecydowanie najbardziej skuteczna metoda.

W celu przyspieszonego serwisu oddaj nam fragmenty zepsutej koparki, ładowarki i innego sprzętu, który uległ uszkodzeniu lub zniszczeniu. Przede wszystkim zdiagnozujemy i zlokalizujemy wszystkie komponenty i części, które wymagają wymiany. Zgodnie z preferencjami klienta, te w gorszym stanie, których nie można już naprawić, zostaną zastąpione oryginalnymi komponentami, a te w lepszym stanie, które można jeszcze naprawić, zostaną zastąpione częściami zamiennymi.

Może się również zdarzyć, że konsument nie będzie w stanie zdemontować danej części. Następnie wysyłamy na miejsce serwisanta, a jeśli sprzęt budowlany może być serwisowany na miejscu, to my to robimy. Często wystarczy niewielka modyfikacja lub naprawa. Jeśli nie jest to wykonalne, sprzęt budowlany jest demontowany, a wadliwe elementy usuwane przed transportem do warsztatu.

Remonty koparek, remonty ładowarek i inne rodzaje sprzętu budowlanego są dostępne.
Maszyny budowlane, rolnicze, górnicze, przemysłowe i kolejowe zapewniają ten sam poziom usług i niezawodności.

Na początkowym etapie konieczne jest zidentyfikowanie wszystkich części, które wymagają naprawy, regeneracji, a nawet przeróbki. To najważniejsza czynność, której nadajemy wysoki priorytet i na której spędzamy najwięcej czasu. Nasza organizacja nie ma żadnych przypadków, w których komputery są restartowane, a po kilku dniach okazuje się, że wciąż są prace do wykonania.

W kolejnej fazie szacujemy koszty naprawy dla różnych realnych opcji, które zaproponujemy klientowi.
Do naprawy maszyn budowlanych i hydrauliki siłowej mamy pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia. Robimy to od dłuższego czasu i nieustannie staramy się ukończyć misję!

Po naprawie określonych podzespołów, sprzęt budowlany jest sprawdzany, aby upewnić się, że wszystko jest sprawne. Jeśli okaże się, że coś jest nie tak, ponownie poszukamy problemu, naprawimy go, a następnie przetestujemy. Aby zapewnić pełną satysfakcję klientów, wysyłany jest do nich wyłącznie w pełni sprawny sprzęt budowlany.

Koparki firm CAT, Volvo, JCB i Atlas są serwisowane i naprawiane.

Koparki to jedne z najczęściej serwisowanych przez naszą firmę maszyn budowlanych i serwisujemy je regularnie. Koparki to bardzo elastyczne narzędzia, które, ponieważ są niewymienne, są niezbędne do powodzenia każdego projektu budowlanego. Gdy pojawia się problem, liczy się każda sekunda, aby zapobiec przestojom. Wtedy warto skorzystać z usługi mobilnej maszyn budowlanych, która pozwoli naprawić problem w jak najkrótszym czasie.

Wszystkie układy hydrauliczne w koparkach i innym sprzęcie budowlanym są serwisowane przez naszą firmę. Ponadto świadczymy usługi naprawy skrzyń biegów i kolumn rotacyjnych.

Oferujemy kompetentny serwis koparek takich jak CAT, Volvo, JCB, Atlas. Poniżej znajduje się również pełna lista maszyn budowlanych, które serwisujemy i naprawiamy:

JCB, Caterpillar (CAT), Liebherr, Komatsu, Volvo, Case, Kobelco, Yanmar, Hitachi, Mecalac, Zeppelin, Atlas, Monitou, Merlo, Bomag, Schaeff, Terex, Daewoo, Dossan, New Holland i Kubota to tylko kilka reprezentowanych producentów.
Jedną z najważniejszych korzyści naszej organizacji jest to, że zapewniamy pełną obsługę. Zaczynamy od początku i przechodzimy przez trudności. Na miejsce wysyłamy mobilny serwis sprzętu budowlanego w celu oceny sytuacji i ewentualnego rozwiązania na miejscu. Niestety, w niektórych przypadkach awarii koparki nie da się naprawić na placu budowy. Odbywa się to przez profesjonalnie przygotowany serwis koparki mobilnej; jeśli problemu nie uda się rozwiązać na miejscu, przetransportujemy sprzęt do naszego warsztatu.

Proces naprawy koparki CAT, Volvo lub dowolnej innej jest taki sam. Po pełnej ocenie całej koparki określamy zakres prac naprawczych i przedstawiamy ich kosztorys.

Należy zaznaczyć, że celem naszej firmy nie jest wymiana podzespołów, co często jest łatwiejsze, ale wiąże się z większymi wydatkami dla właściciela koparki. Jeśli chodzi o układ hydrauliczny, niezależnie od tego, czy jest to pompa hydrauliczna, silnik hydrauliczny, czy jakikolwiek inny element, regeneracja jest zawsze naszym pierwszym celem….

Najczęstsze awarie koparek są związane z systemami takimi jak w następujących kategoriach:

Pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne (znane również jako hydromotory), cylindry hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliczne, zawory hydrauliczne, zamki hydrauliczne, skrzynie biegów, mosty napędowe, kolumny obrotowe, reduktory jazdy (nazywane również zwolnicą), reduktory obrotu i inne hydrauliczne wszystkie komponenty są przykładami komponentów hydraulicznych.

Koparki firm CAT i Volvo są naprawiane. Stolicami Polski są Warszawa i Kraków.

Nasza firma specjalizuje się w naprawach koparek dla klientów na terenie całej Polski, a także innych krajów. Mamy też wielu zadowolonych klientów z innych krajów. Obecni są przedsiębiorcy z Ukrainy, Austrii, Niemiec i Słowacji.

Dzięki mobilnemu serwisowi koparek i sprzętu budowlanego jesteśmy w stanie na miejscu zdiagnozować awarie maszyn w znacznej części kraju. Ale jeśli mieszkasz daleko od nas, na przykład, jeśli miejsce pracy znajduje się w Gdańsku lub najbardziej odległym zakątku Mazowsza i obawiasz się upływu czasu, możesz przywieźć nam elementy do naprawy lub odnowione. Będziemy mogli skuteczniej diagnozować, naprawiać i testować komponenty bez konieczności wożenia do nas kompletnej koparki, ponieważ będziemy korzystać z profesjonalnego sprzętu i maszyn testujących.

Trwa naprawa sprzętu budowlanego.
Renowacja sprzętu budowlanego jest prawie identyczna jak w przypadku Liebherra lub innego producenta ciężkich maszyn, z tym wyjątkiem, że zaczynamy od drugiego końca spektrum. Przede wszystkim sprawdzamy maszynę pod kątem ewentualnych usterek. Ta procedura jest naprawdę kluczowa i czasami wydaje się niezrozumiała, ale ma sens. Układ hydrauliczny to zespół, który działa w oparciu o szereg różnych elementów hydraulicznych. Zawsze współpracują ze sobą. Częściej niż raz lub dwa razy w roku zdarza się, że coś idzie nie tak, co skutkuje uszkodzeniem niesprawnej pompy hydraulicznej. Nie jest to jednak główna przyczyna początkowej awarii systemu. Naprawa pompy nie będzie przydatna, ponieważ ulegnie awarii wkrótce po zainstalowaniu i będzie wymagała wymiany.

Czasami niemożliwe jest zidentyfikowanie dokładnej przyczyny awarii bez uprzedniej analizy całego sprzętu.

Co więcej, nawet jeśli maszyna zostanie zdemontowana podczas remontu, wczesna diagnostyka może nam pomóc w ustaleniu, gdzie występuje większość problemów i co je powoduje. Demontaż to oczywiście kolejny etap projektu. Po raz pierwszy maszyna i wszystkie jej elementy są demontowane i sprawdzane. Każda pojedyncza pompa, silnik i dystrybutor jest demontowana i regenerowana lub w przypadku poważnych uszkodzeń, w ich miejsce montuje się nowe.

Jeśli chodzi o modernizację sprzętu budowlanego, nie ma wątpliwości, że wygląd jest ważny. Nic dziwnego, że każdy operator nowej maszyny czuje się znacznie lepiej, gdy wszystko nie tylko działa tak, jak powinno, ale jest też schludne, czyste i prawie tak samo dobre jak nowe.

Testy wszystkich systemów pojazdu są niezbędne, gdy pojazd został prawidłowo naprawiony, zanim będzie mógł zostać zwrócony klientowi. Nigdy nie będziemy pewni naszej pracy, dopóki nie przeprowadzimy odpowiednich testów w odpowiednim stresie. Gdy maszyna jest gotowa, przekazujemy ją operatorowi do końcowej kontroli i testów. W końcu to ci, którzy pracują z nim od dawna, wiedzą najwięcej o tym, jak powinien on funkcjonować. Komputer zostanie zwrócony kupującemu z roczną gwarancją na wszystkie jego elementy, jeśli weryfikacja zakończy się pomyślnie.

Dodaj komentarz