Ładowanie…

Naprawa Koparek - Mechanik - Naprawa koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych różnych sprzętów budowlanych.

Mechanik do Sprzętów budowlanych w Warszawie
Kontakt
Serwis maszyn rolniczych Młodocin Tim-Agro

Serwis maszyn rolniczych Młodocin Tim-Agro#maszynyrolnicze Prowadzona przez Jarosława Zwolińskiego firma Tim-Agro specjalizuje się w naprawie sprzętu rolniczego. Posiadamy doświadczenie i odpowiednio zaopatrzony warsztat dzięki czemu możemy skutecznie realizować częściowe i kompleksowe naprawy. Mieścimy się w Młodocinie, w województwie kujawsko-pomorskim.

Wykonujemy naprawy różnego rodzaju sprzętu rolniczego, w tym ciągników wielu firm i marek. Działamy skutecznie, w oparciu o dobrze wyposażony warsztat oraz duże umiejętności i doświadczenie. Wykonujemy proste i skomplikowane naprawy, zawsze dbamy o dokładne sprawdzenie stanu pojazdu po wykonanej usłudze, a także jak najkrótszy czas realizacji. W razie potrzeby wymieniamy wadliwe części na wysokiej klasy części zamienne. Gwarantujemy rzetelną i terminową realizację, specjalistyczne doradztwo oraz przystępne ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

#naprawamaszynrolniczych #serwisciągników #naprawaciągników #ciągniki #traktory

Pobrane z Youtube

Dodaj komentarz