Ładowanie…

Naprawa Koparek - Mechanik - Naprawa koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych różnych sprzętów budowlanych.

Mechanik do Sprzętów budowlanych w Warszawie
Kontakt
Rozdrabniacz COBRA 1600T Firmy Germania do poboczy    rowów melioracyjnych wałów skarp żywopłotów

Rozdrabniacz COBRA 1600T Firmy Germania do poboczy rowów melioracyjnych wałów skarp żywopłotówJesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją nowych rozdrabniaczy leśnych oraz bijakowych na wysięgniku do koszenia poboczy, trawy, krzaków, małych drzew, żywopłotów.

Dla ciągników o mocy 80-160 KM:
szerokość
1800mm
2000mm
2200mm
2400mm

Rotor na nożach stałych widiowych plus noże obrotowe.
Każdy nóż jest zabezpieczony osobnym sworzniem (wałkiem), dzięki czemu nie ma trudności z montażem przy wymianie noży.
przy innych wałach ten wałek idzie przez całość przez co naprawy są strasznie drogie gdyż nie ma do tego dojścia.
Dzięki temu że nasze noże są zabezpieczane osobnymi sworzniami możemy zakładać różne noże:
Noże Widia
Noże odkówkowe
Noże z nakładką węglika chromu.

Maszyna posiada obustronny napęd na 4 paski, podwójną osłonę łańcuchów kutych przed wypadaniem pozostałości zrębowych. Regulowana klapa hydrauliczna. Regulowany stelaż do pochylania gałęzi. Możliwość zastosowanie wałka przekaźnika ze sprzęgłem kłowym.
Możliwość wyposażenia w siłownik hydrauliczny kategorii 3.

Zajmujemy się również dorabianiem rotorów (wałów tnących) do wszelkich rozdrabniaczy jak i Mulczerów leśnych (Mulcher, Mulczer, Schlegelmulcher, Kosiarka). Wał może być zamontowany do takich rozdrabniaczy jak Atilla, Fao far, Fae, Ahwi, Maschio, Seppi, Zanon, Bertti, Orkan, Ferri Amazon. Wykonujemy Rotory o wszystkich szerokościach pod zamówienie i życzenia klienta. Do produkcji naszych rotorów wykorzystujemy rury najwyższej jakości, które sprowadzamy z Niemiec. Noże oraz łożyska są 3 razy bardziej wytrzymałe od dostępnych na rynku! Wał został wyważony w naszej firmie. gorąco polecamy!

Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.germania.net.pl

W celu składania zamówień zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem
732 430 240

Pobrane z Youtube Koparki budowane przez CAT i Volvo są w tej chwili naprawiane. Warszawa i Kraków to dwie stolice kraju.

Oprócz obsługi klientów na terenie całej Polski, obsługujemy również koparki dla klientów w wielu innych krajach. Ponadto posiadamy dużą liczbę zadowolonych klientów z różnych krajów. Do udziału w wydarzeniu zarejestrowali się przedsiębiorcy z Ukrainy, Austrii, Niemiec i Słowacji.

Dzięki mobilnemu serwisowi koparek i sprzętu budowlanego jesteśmy w stanie na miejscu zdiagnozować problemy z maszynami w znacznym procencie kraju. Dla tych, którzy mieszkają w znacznej odległości od nas, np. pracują w Gdańsku lub najdalszych zakątkach Mazowsza, a obawiają się upływu czasu, możesz przywieźć nam elementy, które wymagają naprawy lub wymiany. Korzystając z wyrafinowanych narzędzi diagnostycznych i maszyn testujących, będziemy w stanie prawidłowo diagnozować, naprawiać i testować podzespoły bez konieczności transportu całej koparki do naszej lokalizacji.

Naprawiany jest sprzęt budowlany.
Chociaż proces przywracania sprzętu budowlanego jest prawie porównywalny do przywracania produkcji firmy Liebherr lub innego producenta ciężkich maszyn, zaczynamy na drugim końcu spektrum. Przede wszystkim badamy maszynę pod kątem ewentualnych usterek. Ta metoda jest naprawdę ważna i czasami wydaje się niezrozumiała, a jednak jest całkowicie zrozumiała. Można myśleć o układzie hydraulicznym jako o pojedynczej jednostce, która działa w oparciu o kilka oddzielnych elementów hydraulicznych. Są ze sobą stale w bliskiej komunikacji i współpracują przy projektach. Coś dzieje się nie tak częściej niż raz lub dwa razy w roku, co skutkuje awarią nieprawidłowo działającej pompy hydraulicznej, której naprawa jest kosztowna. Z drugiej strony nie jest to główna przyczyna niezdolności systemu do początkowego funkcjonowania. Naprawa pompy będzie bezcelowa, ponieważ ulegnie awarii wkrótce po zainstalowaniu i będzie wymagała wymiany, co sprawia, że ​​jej naprawa nie jest konieczna.

Często trudno jest określić dokładną przyczynę awarii bez uprzedniego dokładnego sprawdzenia całego sprzętu.

Nawet jeśli maszyna zostanie usunięta w ramach remontu, wczesna diagnostyka może pomóc nam określić, gdzie występuje większość problemów i co powoduje ich rozwój. Faza demontażu projektu to oczywiście kolejny etap. Po raz pierwszy maszyna i wszystkie jej elementy są preparowane i oceniane w całym stanie. Podczas tego procesu każda pojedyncza pompa, silnik i dystrybutor jest usuwana i regenerowana lub w przypadku znacznych uszkodzeń w ich miejsce w razie potrzeby umieszczane są nowe.

Jeśli chodzi o aktualizację wyglądu sprzętu budowlanego, nie ma wątpliwości, że estetyka ma kluczowe znaczenie. Nie powinno dziwić, że każdy operator w nowej maszynie czuje się znacznie lepiej, gdy wszystko nie tylko działa tak, jak powinno, ale także jest schludne, czyste i prawie tak dobre jak nowe.

Po prawidłowym naprawieniu pojazdu konieczne jest przetestowanie wszystkich jego systemów, zanim będzie można go zwrócić klientowi. Nigdy nie będziemy mogli być pewni naszej pracy, jeśli nie przeprowadzimy wystarczającej liczby testów w odpowiednich warunkach stresowych. Po wykonaniu przez nasz zespół maszyna zostaje przekazana operatorowi do ostatecznej kontroli i testów. Osoby, które pracują z nim od dłuższego czasu, to te, które mają największą wiedzę na temat tego, jak należy go używać i prawidłowo działać. Jeśli proces weryfikacji zakończy się pomyślnie, komputer zostanie zwrócony klientowi z roczną gwarancją na wszystkie dołączone do niego elementy.

Dodaj komentarz