Loading…

Naprawa Koparek - Mechanik - Naprawa koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych różnych sprzętów budowlanych.

Mechanik do Sprzętów budowlanych w Warszawie
Kontakt
Podnośniki hydrauliczne ESCO - PORÓWNANIE | www.anwa-tech.PL

Podnośniki hydrauliczne ESCO – PORÓWNANIE | www.anwa-tech.PLPodnośniki hydrauliczne ESCO i ich krótkie porównanie. Do porownania wybraliśmy model ESCO 10312, ESCO 10308 oraz ESCO 10808. Każdy z podnośników ESCO jest przeznaczony do podnoszenia ciężkich maszyn. Załogi serwisowe wykorzystują je najczęściej w przypadku prac wymagających podniesienia maszyn budowlanych jak ładowarki, równiarki, wozidła. Podnośniki tego typu wykorzystuje się również do dźwigów, pojazdów ciężarowych i maszyn rolniczych.
Każdy z przedstaiwonych podnośników zasilany jest z pomocą pompy przetwarzającej energię pneumatyczną na energię hydrauliczną. Podnośniki ESCO pracują na ciśnieniu w wysokości 700 BAR.
Modele 10308 i 10312 nie posiadają mechanicznego układu zabezpieczającego przed opuszczeniem podnośnika. Model 10808 to wersja posiadająca mechaniczny układ blokujący podnośnik przed opuszczeniem.
Przedstawione modele podnośników posiadają 12 miesięczny okres gwarancji z możliwością rozszerzenia do 36 miesięcy. Aby skorzystać z rozszerzonej gwarancji wystarczy uzupełnić i dostarczyć do ESCO formularz rozszerzenia gwarancji dostępny np. u dystrybutora urządzeń ESCO.

Więcej informacji o podnośnikach:
podnośnik ESCO 10308
https://sklep.anwa-tech.pl/pl/p/Podnosnik-hydrauliczny-ESCO-55T-HD/943

podnośnik ESCO 10312
https://sklep.anwa-tech.pl/pl/p/Podnosnik-hydrauliczny-ESCO-55T-Tall/944

podnośnik ESCO 10808
https://sklep.anwa-tech.pl/pl/p/Podnosnik-hydrauliczny-ESCO-50T/968

*** Gdzie kupić podnośniki ESCO ? ***
Sprawdź ofertę przedstawicieli handlowych firmy Anwa-Tech sp. z o.o. Kontakt znajdziesz na stronie internetowej:
https://anwa-tech.pl/kontakt.html

*** Sprawdź ofertę on-line ***
https://sklep.anwa-tech.pl/pl/c/Narzedzia-do-kol-OTREM/451/1/phot/1/f_producer_206/1

*** Szkolenia ***
Nie wiesz jak prawidłowo przeprowadzić montaż lub demontaż opony przemysłowej ? Nie szkodzi! Nauczymy Cię na jednym z organizowanych przez nas szkoleń. Sprawdź naszą ofertę szkoleń, zadzwoń i zarezerwuj najbliższy termin.
https://anwa-tech.pl/szkolenia/obsluga-i-naprawa-opon-rolniczych-i-przemyslowych.htm

*** Zajrzyj również do na oficjlany kanał YouTube ESCO ***
@EquipmentSupplyCo

*** Polub ten film jeśli wydaje Ci się ciekawy ***

*** Jeśli chcesz być na bieżąco koniecznie subskrybuj nasz kanał YouTube ***
https://www.youtube.com/c/AnwaTechPL

#wymianaopon #OTR #serwiskół #wymianakół #serwismobilny #maszynybudowlane #wulkanizacjamobilna #oponyprzemysłowe #oponyOTR #oponyEM #ogumienieprzemysłowe #ogumienieOTR #ogumienieEM #oponywielkogabarytowe #ogumieniewielkogabarytowe #oponaOTR #kołoOTR

Pobrane z Youtube Koparki budowane przez CAT i Volvo są w tej chwili naprawiane. Warszawa i Kraków to dwie stolice kraju.

Oprócz obsługi klientów na terenie całej Polski, obsługujemy również koparki dla klientów w wielu innych krajach. Ponadto posiadamy dużą liczbę zadowolonych klientów z różnych krajów. Do udziału w wydarzeniu zarejestrowali się przedsiębiorcy z Ukrainy, Austrii, Niemiec i Słowacji.

Dzięki mobilnemu serwisowi koparek i sprzętu budowlanego jesteśmy w stanie na miejscu zdiagnozować problemy z maszynami w znacznym procencie kraju. Dla tych, którzy mieszkają w znacznej odległości od nas, np. pracują w Gdańsku lub najdalszych zakątkach Mazowsza, a obawiają się upływu czasu, możesz przywieźć nam elementy, które wymagają naprawy lub wymiany. Korzystając z wyrafinowanych narzędzi diagnostycznych i maszyn testujących, będziemy w stanie prawidłowo diagnozować, naprawiać i testować podzespoły bez konieczności transportu całej koparki do naszej lokalizacji.

Naprawiany jest sprzęt budowlany.
Chociaż proces przywracania sprzętu budowlanego jest prawie porównywalny do przywracania produkcji firmy Liebherr lub innego producenta ciężkich maszyn, zaczynamy na drugim końcu spektrum. Przede wszystkim badamy maszynę pod kątem ewentualnych usterek. Ta metoda jest naprawdę ważna i czasami wydaje się niezrozumiała, a jednak jest całkowicie zrozumiała. Można myśleć o układzie hydraulicznym jako o pojedynczej jednostce, która działa w oparciu o kilka oddzielnych elementów hydraulicznych. Są ze sobą stale w bliskiej komunikacji i współpracują przy projektach. Coś dzieje się nie tak częściej niż raz lub dwa razy w roku, co skutkuje awarią nieprawidłowo działającej pompy hydraulicznej, której naprawa jest kosztowna. Z drugiej strony nie jest to główna przyczyna niezdolności systemu do początkowego funkcjonowania. Naprawa pompy będzie bezcelowa, ponieważ ulegnie awarii wkrótce po zainstalowaniu i będzie wymagała wymiany, co sprawia, że ​​jej naprawa nie jest konieczna.

Często trudno jest określić dokładną przyczynę awarii bez uprzedniego dokładnego sprawdzenia całego sprzętu.

Nawet jeśli maszyna zostanie usunięta w ramach remontu, wczesna diagnostyka może pomóc nam określić, gdzie występuje większość problemów i co powoduje ich rozwój. Faza demontażu projektu to oczywiście kolejny etap. Po raz pierwszy maszyna i wszystkie jej elementy są preparowane i oceniane w całym stanie. Podczas tego procesu każda pojedyncza pompa, silnik i dystrybutor jest usuwana i regenerowana lub w przypadku znacznych uszkodzeń w ich miejsce w razie potrzeby umieszczane są nowe.

Jeśli chodzi o aktualizację wyglądu sprzętu budowlanego, nie ma wątpliwości, że estetyka ma kluczowe znaczenie. Nie powinno dziwić, że każdy operator w nowej maszynie czuje się znacznie lepiej, gdy wszystko nie tylko działa tak, jak powinno, ale także jest schludne, czyste i prawie tak dobre jak nowe.

Po prawidłowym naprawieniu pojazdu konieczne jest przetestowanie wszystkich jego systemów, zanim będzie można go zwrócić klientowi. Nigdy nie będziemy mogli być pewni naszej pracy, jeśli nie przeprowadzimy wystarczającej liczby testów w odpowiednich warunkach stresowych. Po wykonaniu przez nasz zespół maszyna zostaje przekazana operatorowi do ostatecznej kontroli i testów. Osoby, które pracują z nim od dłuższego czasu, to te, które mają największą wiedzę na temat tego, jak należy go używać i prawidłowo działać. Jeśli proces weryfikacji zakończy się pomyślnie, komputer zostanie zwrócony klientowi z roczną gwarancją na wszystkie dołączone do niego elementy.

Dodaj komentarz