Ładowanie…

Naprawa Koparek - Mechanik - Naprawa koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych różnych sprzętów budowlanych.

Mechanik do Sprzętów budowlanych w Warszawie
Kontakt

Naprawa Koparek

Dzięki najlepiej wyszkolonym technikom serwisowym, nasza firma zapewnia wysokiej jakości naprawy sprzętu budowlanego z gwarancją wykonania. Naprawa Koparek posiada pięć najnowocześniejszych sklepów w internecie. Nasze sklepy wyposażone są w podwieszane podnośniki i specjalne oprzyrządowanie, które pozwalają nam szybko wwozić i wyprowadzać Państwa sprzęt.

WYSOKIEJ JAKOŚCI NAPRAWA SPRZĘTU BUDOWLANEGO, NA KTÓRĄ MOŻESZ LICZYĆ

Naprawa-koparek.pl dokłada wszelkich starań, aby na każdym etapie naprawy systemy płynów w Twoim sprzęcie budowlanym były wolne od zanieczyszczeń. Te standardy kontroli zanieczyszczeń zostały wdrożone w całym Naprawa-koparek.pl — gdziekolwiek jesteś obsługiwany!

DOSTĘPNA POMOC W NAGŁYCH WYPADKACH

Naprawa-koparek.pl wie, że pracujesz pod napiętymi terminami. Gdy potrzebujesz serwisu w terenie, mamy ponad 60 techników wyposażonych w nowoczesne wózki serwisowe, do których wystarczy telefon. Każda ciężka ciężarówka jest wyposażona w dźwig, palnik do cięcia, sprężarkę powietrza, telefon komórkowy, laptop z oprogramowaniem diagnostycznym oraz szereg specjalistycznych narzędzi Cat — naprawdę sklep na kółkach! Zwróć się do Naprawa-koparek.pl w sprawie napraw sprzętu budowlanego Cat® i maszyn innych marek. Naprawa buldożerów, naprawa koparek… naprawiamy to wszystko. Możliwości naprawy ciężkiego sprzętu Naprawa-koparek.pl nie mają sobie równych.

OSZCZĘDNE ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY BUDOWLANEJ

Jako wykonawca, podwykonawca lub inny operator w branży budowlanej wiesz, jak ważne jest utrzymanie niskich kosztów operacyjnych. Posiadanie odpowiedniego sprzętu jest niezbędne, a jeśli ten sprzęt jest nieefektywny lub często nie działa, szybko zżera Twoje zyski. W tym miejscu wkraczają rozwiązania do zarządzania flotą firmy Naprawa-Koparek. Szybka i opłacalna naprawa ciężkiego sprzętu jest ważnym elementem tego procesu, ale dzięki proaktywnej regularności serwisowej można lepiej przewidzieć, kiedy naprawy będą potrzebne i odpowiednio zaplanować. Oto kilka sposobów, w jakie Naprawa-Koparek może zaoszczędzić pieniądze:

 • Regeneracja sprzętu: certyfikowana przez Cat regeneracja silnika, skrzyni biegów, wału napędowego, osi, chłodnicy lub innego podzespołu może tchnąć nowe życie w starzejący się sprzęt. Przebudowa może zaoszczędzić tysiące dolarów na naprawie ciężkiego sprzętu, skutecznie przywracając kluczowe elementy zużywalne do stanu fabrycznego.
 • Planowe pobieranie próbek oleju: Program Cat Scheduled Oil Sampling (SOS) umożliwia dokładniejsze przyjrzenie się kondycji ciężkiego sprzętu, pozwalając w pełni wykorzystać możliwości silnika, skrzyni biegów i podzespołów hydraulicznych poprzez efektywniejsze planowanie napraw.

Certyfikowane przebudowy i program Cat SOS to tylko dwa z powodów, dla których Naprawa-Koparek jest liderem w naprawie sprzętu budowlanego w rejonie Nowego Jorku i Connecticut. Inne zalety współpracy z nami to:

* Wysoko wyszkolony i doświadczony personel serwisowy.
* Najnowocześniejsze urządzenia i sprzęt diagnostyczny.
* Dogodna lokalizacja w Warszawie.
* Dostępna całodobowa pomoc w nagłych wypadkach
* „Mobilny Mechanik Koparek” – nasze pojazdy serwisowe są w stanie obsłużyć większość napraw w terenie
* Kompletny serwis klimatyzacji.
* Dedykowany do szybkiej reakcji, skutecznej komunikacji i prawidłowej pracy za pierwszym razem w celu obniżenia kosztów na godzinę.
* Zaangażowanie w skuteczne procedury kontroli zanieczyszczeń we wszystkich naszych zakładach naprawczych.


Diagnostyka

Komputer diagnostyczny JCB9

Naprawy

Naprawy bieżące, awarie9

Pomiar ciśnienia układu hydraulicznego

Pomiary ciśnienia i przepływu układu hydraulicznego9

Udzielimy gwarancji

Dostaniesz gwarancję na naszą naprawę.9

Profesjonalne naprawy

Znamy się na tym co robimy. Otrzymsza profesjonalną usługę na najwyższym poziomie.

Inter-Serwis

Firma naprawa-koparek.pl, Zajmuje się profesjonalnym serwisem maszyn budowlanych jak i rolniczych marki JCB. Ponadto posiadamy bardzo duży asortyment części oryginalnych jak i zamiennych do maszyn JCB. Bardzo szybki czas naprawy nawet do 1 – 2 dni roboczych ! Wykonujemy następujące naprawy:

Naprawa i Remont Skrzyń Biegów JCB


Regeneracja skrzyni biegów JCB w Koparko Ładowarkach i Ładowarkach Teleskopowych

Zajmujemy się kompleksową naprawą – serwisem i regeneracją skrzyni biegów Powershift (Automatycznej) oraz Synchro-Shuttle (Manualnej) w Koparko Ładowarka 3CX, 4CX  oraz Ładowarka Teleskopowa 525, 530, 531, 535, 536, 540, 541, 545 i innych. Od ponad 10 lat nasi mechanicy regenerują skrzynie biegów, a ich doświadczenie i kwalifikacje są potwierdzeniem usług na najwyższym poziomie. Kompleksowa naprawa skrzyni biegów w naszym serwisie to gwarancja dobrej kondycji Twojej Maszyny.

Diagnostyka i regeneracja skrzyni biegów JCB

Naprawa i regeneracja skrzyni biegów jest zależna od rodzaju uszkodzenia, dlatego wszystkie naprawy skrzyń biegów poprzedzamy staranną i szczegółową diagnostyką. Dzięki diagnozie skrzyni biegów możemy określić zakres uszkodzenia i zakres naprawy skrzyni biegów.

Kompleksowa naprawa skrzyni biegów JCB

Naprawa skrzyni biegów może przebiegać różnie, w zależności od rodzaju skrzyni biegów i zakresu usterki. Niemniej jednak najistotniejszym etapem podczas naprawy praktycznie każdej skrzyni biegów jest regulacja luzów łożysk.

Podczas regeneracji skrzyni biegów ważne jest określenie stopnia zużycia poszczególnych podzespołów. Na ogół wszystkie zużyte elementy w skrzyni biegów podlegają wymianie na nowe. Elementy skrzyni biegów, które najczęściej się zużywają to tarczki cierne, przekładki, łożyska. Przy okazji regeneracji skrzyni biegów warto również wymienić elementy uszczelniające skrzynię biegów, takie jak: uszczelniacz wałka sprzęgłowego czy uszczelniacze półosi.

Naprawa, remont i regeneracja skrzyni biegów JCB
W ramach naszych usług z zakresu serwisu skrzyni biegów oferujemy:

 • precyzyjną i dokładną regenerację Twojej skrzyni biegów poprzedzoną szczegółową diagnozą
 • jakość naprawy przewyższającą standardy serwisowe,
 • gwarancję,
 • fakturę lub paragon,
 • zwrot uszkodzonych części

Najczęstsze objawy usterek w skrzyni biegów

Warto pamiętać, że objawy wykryte zbyt późno, mogą być przyczyną poważnej awarii i prowadzić do unieruchomienia maszyny. Usterki, jakie najczęściej dotykają skrzynie biegów, można rozpoznać jeszcze we wczesnym stanie wtedy, kiedy koszt naprawy jest stosunkowo niewielki.

Do najczęstszych objawów wczesnych usterek skrzyni biegów należą:

 • Wycieki oleju – długotrwały wyciek np. z uszczelek obudowy przekładni może skutkować zużyciem skrzyni biegów.
 • Wyskakujące biegi – wyskakujące biegi podczas jazdy mogą świadczyć o poważnym uszkodzenia koła zębatego
 • Głośna praca skrzyni biegów, szum – najczęściej przyczyną szumów lub stukania w skrzyni biegów są zużyte łożyska przekładni.
 • Opór przy zmianie biegów – zgrzyty lub opór przy zmianie biegów najczęściej wskazują na zużycie synchronizatora biegów.

Skrzynie Biegów Odbieramy od Klientów Naszym Kurierem z Całej Polski

Czas realizacji to około 3 dni roboczych od otrzymania skrzyni. Posiadamy wszystkie części JCB na miejscu !

Serwis Caterpillar Polska – jakość zatwierdzonego serwisu maszyn CAT świadczonego przez firmę.
Caterpillar jest jednym z największych światowych producentów sprzętu budowlanego i górniczego, z ponad 20% udziałem w rynku globalnym. Korporacja powstała w Stanach Zjednoczonych w 1925 roku. CAT słynie przede wszystkim z legendarnej jakości produktów, dzięki czemu firma stała się powszechnie znana. Obecnie mają do wyboru ponad 400 różnych kategorii produktów. Oprócz podstawowej branży firma produkuje m.in. bardzo wysokiej jakości odzież budowlaną, a także odporne na uszkodzenia telefony komórkowe.

Koparki CAT, wywrotki i inne urządzenia przemysłowe to jedne z najbardziej znanych maszyn na świecie i nie bez powodu. Są używane na całym świecie do wszystkich najtrudniejszych i najbardziej wymagających zawodów.

Krakowski Serwis Caterpillar świadczy następujące usługi:

Sprzęt budowlany Caterpillar jest pod każdym względem wysoce wyspecjalizowany i zaawansowany technologicznie. To z tego powodu są tak genialni w tym, co robią. Niestety w naszym kraju jest tylko kilka serwisów, które są w stanie je odpowiednio naprawić i konserwować. Zatwierdzona usługa jest często najbardziej opłacalną alternatywą, ale jest też najbardziej kosztowna. Hydroserwis od wielu lat naprawia i konserwuje podzespoły hydrauliczne we wszystkich urządzeniach Caterpillar. W naszych szeregach mamy zespół profesjonalistów, którzy specjalizują się w sprzęcie Caterpillar.

Dlaczego miałbyś w nas wierzyć? Jako punkt wyjścia świadczymy mobilny serwis sprzętu budowlanego Caterpillar. Po dotarciu na miejsce usterki osobiście zidentyfikujemy i naprawimy wszelkie problemy z maszyną. Jeśli problem jest poważniejszy, usuwamy uszkodzone elementy z maszyny i transportujemy je do naszej fabryki w celu dalszej naprawy i testowania.

Usługa CAT (zespół pomocy w przypadku katastrof)

W trakcie serwisu prawidłowo zdiagnozujemy problem, oszacujemy naprawę i dokończymy naprawę. Od początku do końca zapewniamy całościowe doświadczenie serwisowe. Dodatkowo dysponujemy sprzętem testowym, który określi, czy układ hydrauliczny został odpowiednio zregenerowany przy maksymalnym obciążeniu. Uważamy, że zregenerowana pompa hydrauliczna, silnik hydrauliczny i każdy inny element powinien działać równie dobrze jak nowy pod względem jakości, trwałości i skuteczności.

Element jest następnie dostarczany do klienta, montowany w koparce, wywrotce i innym wymaganym sprzęcie oraz testowany w celu upewnienia się, że wszystko działa prawidłowo. Z pomocą naszej organizacji możesz być pewien, że otrzymasz tę samą wysoką jakość usług, co licencjonowany profesjonalista, przy znacznie niższych kosztach!

W naszym pakiecie znajdują się następujące usługi:

regeneracyjna praca pomp hydraulicznych,

W przypadku silników hydraulicznych należy przeprowadzić proces regeneracji.

serwis i naprawa siłowników hydraulicznych,

Rozdzielacze hydrauliczne są w trakcie regeneracji.

hamowanie regeneracyjne osi napędowych

Naprawa i konserwacja przekładni hydrokinetycznych

precyzyjna diagnostyka uszkodzonych elementów hydrauliki siłowej,

Elementy hydrauliczne poddawane są testom.

Koparki CAT to swego rodzaju koparka.
Wśród produktów tej firmy koparki Caterpillar są zdecydowanie jej najbardziej znanym modelem. W ciągu 100-letniej historii działalności firmy wyróżniono je niesamowitą trwałością i łatwością użytkowania. Nawet teraz możesz odkryć przykłady wczesnych koparek CAT, które nadal działają, choć nie zawsze. Wszystko to sprawia, że ​​koparki CAT są tak poszukiwanym produktem na całym świecie. Są zatrudnieni w różnych branżach, w tym w budownictwie, drogownictwie, górnictwie i gospodarce leśnej. Firma oferuje duży wybór koparek, które są podzielone na następujące kategorie:

Minikoparki, małe koparki hydrauliczne, średniej wielkości koparki, gigantyczne koparki, koparki wyburzeniowe, koparki o dużym zasięgu i koparki dwugąsienicowe to tylko niektóre z dostępnych typów koparek.
Koparko-ładowarka Caterpillar 428

To jeden z tych towarów, które są dobrze znane na całym świecie. Produkcja tych maszyn rozpoczęła się około 2000 roku i były one wówczas najlepiej sprzedającą się koparką Caterpillar na rynku. Są nadal używane do różnych zadań i często przewyższają projekty starsze o dekady.

CAT 432 D to skrót od Caterpillar 432 D.

Maszyna, która jest jeszcze w powijakach. Wiele z dostępnych obecnie koparek tego typu można nabyć w roku produkcji zbliżającym się do 2015 roku. Koparko-ładowarka Cat 432 D to wszechstronna maszyna, która może być używana w różnych sytuacjach. Co ważne, koparki te są bardzo dobrze zbudowane i trwałe, a do tego wymagają niewielkiej konserwacji.

Wywrotki CAT to rodzaj pojazdu, który zrzuca utlenianie katalityczne (CAT).

Wśród najbardziej godnych uwagi cech ciężarówek Caterpillar są ich rozmiary i moc. To bardzo potężne maszyny, które są używane w niektórych największych kopalniach świata. Stosowane są przede wszystkim w kopalniach odkrywkowych i wozach górniczych, między innymi. Służą do transportu dużych ilości urobku. Dzięki ogromnej mocy i ładowności wozidła Caterpillar są w stanie wykonać zadanie szybciej niż praktycznie jakikolwiek inny typ wozidła na rynku.

Inne dobrze znane wywrotki Caterpillar to wozidła technologiczne 797F i wozidła przegubowe trzyosiowe Caterpillar 730C2, z których wszystkie są produkowane przez firmę. W najmocniejszych urządzeniach produkowanych przez tę firmę stosowane są silniki o maksymalnej mocy około 3000 kW.

Caterpillar 797 to ciężka maszyna budowlana.

Pod względem wielkości wozidło CAT 797 jest jednym z największych modeli dostępnych w ofercie firmy. Stosowany jest w kopalniach odkrywkowych na całym świecie, gdzie służy do przenoszenia wydobytego materiału. Całkowity ciężar pojazdu w połączeniu z jego produkcją może sięgać nawet 624 ton! Dla porównania jest to mniej więcej tyle samo, co 1000 samochodów Fiata 126P. Maksymalna ładowność tej wywrotki wynosi 345 ton, a najszybsza prędkość, z jaką może przemieścić cały ten ciężar, to około 70 kilometrów na godzinę. Ze względu na swoje rozmiary pojazd ten nie może być przewożony po drogach. Po zakupie jest dostarczany do kopalni w kawałkach, które następnie są składane w całość.

Dodaj komentarz