Ładowanie…

Naprawa Koparek - Mechanik - Naprawa koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych różnych sprzętów budowlanych.

Mechanik do Sprzętów budowlanych w Warszawie
Kontakt
Kopać każdy może cz. 53 - Koparka RX 470 8GB dla górnika Pawła, wgrywam biosy RX 470 na 570 w Hive

Kopać każdy może cz. 53 – Koparka RX 470 8GB dla górnika Pawła, wgrywam biosy RX 470 na 570 w HiveMateriał filmowy poświęcony jak przygotowuję, ustawiam i testuję używaną koparkę na 7 kartach RX 470 8GB Sapphire dla nowego górnika Pawła, pokazuję jak zainstalować biosy modowane do kart AMD RX 470 Sapphire zmieniając na karty RX 570 8GB w Hive, wgrywam też najnowsze sterowniki do AMD 19.50, testuję efekty ich na koparce RX 570 8GB .

Opis potrzebnych komend do wgrania sterowników
AMD 19.30 i 19.50 w Hive :
wget https://raw.githubusercontent.com/CryptoLuigi/AMD_installer
/master/amd_install.sh

chmod +x ./amd_install.sh
./amd_install.sh

Kontakt do grupy Fox Baksik mining :
https://www.facebook.com/groups/419915205573397/

Link i adres strony GamerHash do założenia swojego konta :
https://gamerhash.com/pl/ref/V9k338b9

Top 100 krypto walut na świecie Coinmarketcap :
https://coinmarketcap.com/

Kalkulator zarobków z kopania WhatToMine :
https://whattomine.com

Kalkulator zarobków z kopania Coincalculators :
https://www.coincalculators.io

Wykaz wszystkich algorytmów z adresami pool Mining Pool :
https://miningpoolstats.stream/

Kontakt do fachowca od modowania biosów w kartach RX Radeon all wersje ACI-Bios :
https://www.facebook.com/daniel.borowicki.1

Pool do kopania ETC :
https://ethashpool.com/

Pool do kopania ETC :
https://comining.io/

Pool do kopania ETC :
https://etc.2miners.com/en

Pool do kopania ETH :
https://eth.2miners.com/en

Pool do kopania Grina29 :
https://thegrinpool.com/

Pool do kopania Bitcoin Gold :
https://btg.2miners.com/en

Ustawieni do miner pod kopanie ETC i ETH na Phoenixie w Hive na poolu GamerHash :

ETC :
POOL: stratum+tcp://proxy.gamerhash.com:10004, WALLET: twój nick#nazwa kart w koparce, PSW: x

ETH :
POOL: stratum+tcp://proxy.gamerhash.com:10005, WALLET: twój nick#nazwa kart w koparce, PSW: x

MultiPool do kopania różnych algorytmów pod karty Geforce GTX i Antminery :
http://zergpool.com/

Adres walleta ETC do wpłaty dowolnej kwoty darowizn na rozwój kanału :
0x61d4566100C29F46D3c54aEc8bd9D58765254619

Adres walleta ETH do wpłaty dowolnej kwoty darowizn na rozwój kanału :
0xc1DB42C46241e7a342a5534416B46262Dd6AD329

Adres walleta LTC do wpłaty dowolnej kwoty darowizn na rozwój kanału :
LNmPFnapfGR47c39VdybeFCgLfT1u8PCgJ

Adres walleta DASH do wpłaty dowolnej kwoty darowizn na rozwój kanału :
XfFvE3F79DKHteCakHQiBug8S6ZFv8tEKz

System do koparek Hive Os : https://hiveos.farm/

Platforma NiceHash z systemem do koparek NiceHash : https://www.nicehash.com/

Polecam portfel do kryptowalut Exodus : https://www.exodus.io/

System operacyjny na bazie Linuxa do koparek mega stabilny Hive Os : https://hiveos.farm?ref=113817 lub przy rejestracji proszę wpisać kod : baksikhive a dostaniesz ode mnie 10 $ na konto Hive dla swoich koparek 🙂

Grupa Discord : https://discord.gg/pZFBgFj

Jeżeli chciałbyś wesprzeć rozwój i działania kanału, możesz przekazać dotację :
BAT/Brave : https://brave.com/fox216

Pobrane z Youtube Koparki budowane przez CAT i Volvo są w tej chwili naprawiane. Warszawa i Kraków to dwie stolice kraju.

Oprócz obsługi klientów na terenie całej Polski, obsługujemy również koparki dla klientów w wielu innych krajach. Ponadto posiadamy dużą liczbę zadowolonych klientów z różnych krajów. Do udziału w wydarzeniu zarejestrowali się przedsiębiorcy z Ukrainy, Austrii, Niemiec i Słowacji.

Dzięki mobilnemu serwisowi koparek i sprzętu budowlanego jesteśmy w stanie na miejscu zdiagnozować problemy z maszynami w znacznym procencie kraju. Dla tych, którzy mieszkają w znacznej odległości od nas, np. pracują w Gdańsku lub najdalszych zakątkach Mazowsza, a obawiają się upływu czasu, możesz przywieźć nam elementy, które wymagają naprawy lub wymiany. Korzystając z wyrafinowanych narzędzi diagnostycznych i maszyn testujących, będziemy w stanie prawidłowo diagnozować, naprawiać i testować podzespoły bez konieczności transportu całej koparki do naszej lokalizacji.

Naprawiany jest sprzęt budowlany.
Chociaż proces przywracania sprzętu budowlanego jest prawie porównywalny do przywracania produkcji firmy Liebherr lub innego producenta ciężkich maszyn, zaczynamy na drugim końcu spektrum. Przede wszystkim badamy maszynę pod kątem ewentualnych usterek. Ta metoda jest naprawdę ważna i czasami wydaje się niezrozumiała, a jednak jest całkowicie zrozumiała. Można myśleć o układzie hydraulicznym jako o pojedynczej jednostce, która działa w oparciu o kilka oddzielnych elementów hydraulicznych. Są ze sobą stale w bliskiej komunikacji i współpracują przy projektach. Coś dzieje się nie tak częściej niż raz lub dwa razy w roku, co skutkuje awarią nieprawidłowo działającej pompy hydraulicznej, której naprawa jest kosztowna. Z drugiej strony nie jest to główna przyczyna niezdolności systemu do początkowego funkcjonowania. Naprawa pompy będzie bezcelowa, ponieważ ulegnie awarii wkrótce po zainstalowaniu i będzie wymagała wymiany, co sprawia, że ​​jej naprawa nie jest konieczna.

Często trudno jest określić dokładną przyczynę awarii bez uprzedniego dokładnego sprawdzenia całego sprzętu.

Nawet jeśli maszyna zostanie usunięta w ramach remontu, wczesna diagnostyka może pomóc nam określić, gdzie występuje większość problemów i co powoduje ich rozwój. Faza demontażu projektu to oczywiście kolejny etap. Po raz pierwszy maszyna i wszystkie jej elementy są preparowane i oceniane w całym stanie. Podczas tego procesu każda pojedyncza pompa, silnik i dystrybutor jest usuwana i regenerowana lub w przypadku znacznych uszkodzeń w ich miejsce w razie potrzeby umieszczane są nowe.

Jeśli chodzi o aktualizację wyglądu sprzętu budowlanego, nie ma wątpliwości, że estetyka ma kluczowe znaczenie. Nie powinno dziwić, że każdy operator w nowej maszynie czuje się znacznie lepiej, gdy wszystko nie tylko działa tak, jak powinno, ale także jest schludne, czyste i prawie tak dobre jak nowe.

Po prawidłowym naprawieniu pojazdu konieczne jest przetestowanie wszystkich jego systemów, zanim będzie można go zwrócić klientowi. Nigdy nie będziemy mogli być pewni naszej pracy, jeśli nie przeprowadzimy wystarczającej liczby testów w odpowiednich warunkach stresowych. Po wykonaniu przez nasz zespół maszyna zostaje przekazana operatorowi do ostatecznej kontroli i testów. Osoby, które pracują z nim od dłuższego czasu, to te, które mają największą wiedzę na temat tego, jak należy go używać i prawidłowo działać. Jeśli proces weryfikacji zakończy się pomyślnie, komputer zostanie zwrócony klientowi z roczną gwarancją na wszystkie dołączone do niego elementy.

Dodaj komentarz