Ładowanie…

Naprawa Koparek - Mechanik - Naprawa koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych różnych sprzętów budowlanych.

Mechanik do Sprzętów budowlanych w Warszawie
Kontakt
ATLAS 1604 ZW - koparka dwudrogowa

ATLAS 1604 ZW – koparka dwudrogowaW pracy na torach liczy się wiele elementów, ale główne to wydajność, precyzja i bezpieczeństwo. Zależy nam na tym, aby dostarczać naszym Klientom maszyny niezawodne, stabilne i silne, tak aby praca była łatwa i przyjemna. Nasze maszyny spełniają szereg norm bezpieczeństwa, które sprawiają, że Operator może czuć się komfortowo w swoim środowisku pracy. Wygodna kabina z pneumatycznie amortyzowanym fotelem, inteligentny system sterowania oraz kontrolą docisku CARSY usprawniają codzienną pracę.

Dzięki temu wykonywanie codziennych obowiązków takich jak prace utrzymaniowe, prace przy wymianie podkładów, roboty trakcyjne, prace na torach czy okołotorowe przebiega bez zakłóceń i problemów. Brak przestojów w pracy to brak dodatkowych kosztów związanych z naprawą i szybsza realizacja projektów!

Powstawaniu maszyn ATLAS towarzyszy cel wyznaczony firmie jeszcze w XX wieku przez założyciela Hinricha Weyhausena. To praktyczność, a nie technika są priorytetem w realizowaniu kolejnych wersji sprawdzonych modeli maszyn ATLAS, a centralnym punktem w ich realizacji jest Klient i jego potrzeby.

Koparki dwudrogowe ATLAS 1604 ZW konstruowane są bez kompromisów, pod kątem najwyższej wydajności. Wyposażone są w układ wydechowy spełniający najnowsze wymagania norm emisji spalin. Bezpieczeństwo maszyn wspiera nowy system kamer z kolorowym monitorem 5/6′ i światła LED zlokalizowane z tyłu maszyny. Dodatkowo nad płynnymi ruchami maszyny czuwa inteligentna hydraulika Linde zarządzana systemem AWE4. Dzięki temu możliwe jest niezależne od obciążenia nakładanie na siebie wielu ruchów roboczych.

Sama konstrukcja maszyny również robi wrażenie – szczególnie efektywna konstrukcja ramienia, które jest bardzo lekkie i jednocześnie niezwykle wytrzymałe. Idealne rozłożenie ciężaru zapewnia stabilność, a przestronna podwójna kabina to komfort pracy przez cały dzień.

Maszyna dwudrogowa ATLAS 1604 ZW to moc możliwości – każda koparka jest wyjątkowa ze względu na możliwość dostosowania poszczególnych elementów. Na przykład Klient może wybierać różne ciężary przeciwwagi, różny promień obrotu, dodatkową hydraulikę, różne ramiona i wysięgniki czy specjalne siłowniki i wiele innych.

Chcesz poznać szczegółową specyfikację maszyny i odkryć atuty najnowszych koparek dwudrogowych ATLAS 1604 ZW? Napisz do nas: info@atlas-poland.pl, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę z maszyną dopasowaną do Twoich potrzeb!

Pobrane z Youtube Koparki budowane przez CAT i Volvo są w tej chwili naprawiane. Warszawa i Kraków to dwie stolice kraju.

Oprócz obsługi klientów na terenie całej Polski, obsługujemy również koparki dla klientów w wielu innych krajach. Ponadto posiadamy dużą liczbę zadowolonych klientów z różnych krajów. Do udziału w wydarzeniu zarejestrowali się przedsiębiorcy z Ukrainy, Austrii, Niemiec i Słowacji.

Dzięki mobilnemu serwisowi koparek i sprzętu budowlanego jesteśmy w stanie na miejscu zdiagnozować problemy z maszynami w znacznym procencie kraju. Dla tych, którzy mieszkają w znacznej odległości od nas, np. pracują w Gdańsku lub najdalszych zakątkach Mazowsza, a obawiają się upływu czasu, możesz przywieźć nam elementy, które wymagają naprawy lub wymiany. Korzystając z wyrafinowanych narzędzi diagnostycznych i maszyn testujących, będziemy w stanie prawidłowo diagnozować, naprawiać i testować podzespoły bez konieczności transportu całej koparki do naszej lokalizacji.

Naprawiany jest sprzęt budowlany.
Chociaż proces przywracania sprzętu budowlanego jest prawie porównywalny do przywracania produkcji firmy Liebherr lub innego producenta ciężkich maszyn, zaczynamy na drugim końcu spektrum. Przede wszystkim badamy maszynę pod kątem ewentualnych usterek. Ta metoda jest naprawdę ważna i czasami wydaje się niezrozumiała, a jednak jest całkowicie zrozumiała. Można myśleć o układzie hydraulicznym jako o pojedynczej jednostce, która działa w oparciu o kilka oddzielnych elementów hydraulicznych. Są ze sobą stale w bliskiej komunikacji i współpracują przy projektach. Coś dzieje się nie tak częściej niż raz lub dwa razy w roku, co skutkuje awarią nieprawidłowo działającej pompy hydraulicznej, której naprawa jest kosztowna. Z drugiej strony nie jest to główna przyczyna niezdolności systemu do początkowego funkcjonowania. Naprawa pompy będzie bezcelowa, ponieważ ulegnie awarii wkrótce po zainstalowaniu i będzie wymagała wymiany, co sprawia, że ​​jej naprawa nie jest konieczna.

Często trudno jest określić dokładną przyczynę awarii bez uprzedniego dokładnego sprawdzenia całego sprzętu.

Nawet jeśli maszyna zostanie usunięta w ramach remontu, wczesna diagnostyka może pomóc nam określić, gdzie występuje większość problemów i co powoduje ich rozwój. Faza demontażu projektu to oczywiście kolejny etap. Po raz pierwszy maszyna i wszystkie jej elementy są preparowane i oceniane w całym stanie. Podczas tego procesu każda pojedyncza pompa, silnik i dystrybutor jest usuwana i regenerowana lub w przypadku znacznych uszkodzeń w ich miejsce w razie potrzeby umieszczane są nowe.

Jeśli chodzi o aktualizację wyglądu sprzętu budowlanego, nie ma wątpliwości, że estetyka ma kluczowe znaczenie. Nie powinno dziwić, że każdy operator w nowej maszynie czuje się znacznie lepiej, gdy wszystko nie tylko działa tak, jak powinno, ale także jest schludne, czyste i prawie tak dobre jak nowe.

Po prawidłowym naprawieniu pojazdu konieczne jest przetestowanie wszystkich jego systemów, zanim będzie można go zwrócić klientowi. Nigdy nie będziemy mogli być pewni naszej pracy, jeśli nie przeprowadzimy wystarczającej liczby testów w odpowiednich warunkach stresowych. Po wykonaniu przez nasz zespół maszyna zostaje przekazana operatorowi do ostatecznej kontroli i testów. Osoby, które pracują z nim od dłuższego czasu, to te, które mają największą wiedzę na temat tego, jak należy go używać i prawidłowo działać. Jeśli proces weryfikacji zakończy się pomyślnie, komputer zostanie zwrócony klientowi z roczną gwarancją na wszystkie dołączone do niego elementy.

Dodaj komentarz